На социјалната мрежа Инстаграм исплива досега невидена снимка од Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан. Имено,  видеото е снимено за време на едно интервју, во кое Аркан зборува за неговото тогашно наводно убиство.

Во време кога е снимено интервјуто, Цеца имала кратка коса, додека Аркан гали куче. Двајцата изгледаат многу среќно заедно.

Фала Богу жив сум и здрав, се сеќавате дека веќе објавија дека сум убиен, рекол Аркан на снимката.

Видеото може да го погледнете ТУКА!